Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Modena

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Modena zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Modena miniguide

Autopůjčovna Modena
Půjčovna Aut Modena

Modena je hlavní město provincie Modena, a má populaci více než 180 000 (2009). Město patří do regionu Emilia-Rímgna, který se nachází v severní Itálii, kde země se táhne jižně od Jaderského moře na východě a ve Středozemním moři na západě. Z Modeny, to je téměř 180 km od Milána a kolem. 200 km do pobřežního města Benátky. Je jisté, kdy byla založena Modena, ale město bylo římskou kolonií v 3. století př. nl Kr.

Máte-li zájem o muzea, můžete navštívit Palazzo dei Musei, který byl postaven v pozdní 1700. To zabírá více Modena-známých muzeí, jako například archeologické muzeum kromě Biblioteca Estense, jeden z hlavních knihovny v Itálii. Města katedrály byla zahájena v roce 1000-století a čelí Piazza Grande, z nichž oba jsou uvedeny na seznamu světového dědictví UNESCO. Slavný zpěvák Luciano Pavarotti se narodil a zemřel v Modeně.

Na letišti v Bolona jmenoval Guglielmo Marconi letiště se nachází cca. 50 km mimo Modena.