Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Macerata

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Macerata zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Macerata miniguide

Autopůjčovna Macerata
Půjčovna Aut Macerata

Macerata, je hlavním městem provincie Macerata a je součástí regionu Marche. V regionu se nachází v Itálii jižní části, které hraničí s Jadranu na východě.Macerata je. 20 km vnitrozemí a krajské město, je Ancona nachází na okraji pobřeží, cca. 50 km severovýchodně od Macerata. Město bylo postaveno na ruinách římského města Helvia Recina na 900 – a 1000, a dnes je domovem více než 40 000 obyvatel v Macerata (2009).

Starého města Macerata se nachází na vrcholku malého kopce obklopený starých městských hradeb. Centrum je zde náměstí Piazza della Libert, kde můžete najít historických paláců, jako je Loggia dei Mercanti renesance. Na náměstí Piazza Vittorio Veneto, je umělecká galerie a muzeum sídlí v Palazzo Ricci. Každé léto, které se konalo Sferisterio operním festivalu v předních operních místo, které je venku a může ubytovat 3000 míst a 6000 stání.

Anacona letiště je mezinárodní letiště se nachází asi 50 km severně od Macerata.