Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lecce

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lecce zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lecce miniguide

Autopůjčovna Lecce
Půjčovna Aut Lecce

Lecce je hlavním městem provincie Lecce a patří do regionu Apulie. Město je centrálně umístěný na italské paty vystupující na jih a počet obyvatel se pohybuje okolo 95 000 (2009).Jaderské moře je najít východ z této části země volal Salento a Jónské moře se nachází téměř 70 kilometrů jižně od města. Lecce má místo cca. 10 km v vnitrozemí od pobřeží Jaderského moře.

Oba Řekové a Římané panství nad Lecce, a dnes je stále možné vidět ruiny římského amfiteátru, který byl postaven na 100-století nl Kr. Části amfiteátru je pohřben, jak to bylo později postaveno přes zbytky dalších staveb. Další historické památky, jeden může vidět Torre del Parco je věž z roku 1419 a triumfální oblouk postavený v roce 1558. Lecce nabízí také muzea, botanické zahrady a staré kostely vedle katedrály z 1144

Casale Letiště se nachází přibližně 50 km severně od Lecce.