Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lanciano

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lanciano zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lanciano miniguide

Autopůjčovna Lanciano
Půjčovna Aut Lanciano

Lanciano se nachází v jižní části Itálie a patří k provincii Chieti, který se nachází v regionu Abruzzo.Region leží na východním pobřeží země a hranice Jaderského moře, Lanciano je najít uprostřed mezi severní a jižní hranice kraje Vysočina. Je to cca. 10 km od pobřeží a asi 40 km do provinčního hlavního města Chieti. V roce 2008, populace Lanciano ve více než 35 000

Lanciano je široce známý pro místo, kde se jednak eucharistické zázrak. Podle legendy, se chléb a víno se proměnil v tělo Ježíše ‚a krev při přijímání v kostele San Fransesco v 8. století. Kostel je nyní nahrazen jedním, který byl postaven v roce 1258, je možné vidět zbytky zázrak, který byl ušetřen za cca. 1300 let. Jinak město nabízí několik historických kostelů a části zdi a městské brány od 1000 na.

Abruzzo mezinárodního letiště je cca. 40 km mimo město.