Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Forli

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Forli zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Forli miniguide

Autopůjčovna Forli
Půjčovna Aut Forli

Forli se nachází 25 km jihozápadně od Ravenny v regionu Emilia-Rímgna, na řece Montone v Itálii .Forli je hlavním městem provincie Forli-Cesena. Žijeme cca.108.000 obyvatel (2001).

Forli byla osídlena již od doby kamenné. Archeologický důkaz navrhne, že lidé zde žili ve více než 800.000 roky. Forli byla založena Římany přišel, pak silnice Via Aemilia, kdo šel z Rimini do Placentia byla postavena 187 rok př. nl   Město je bohaté na kulturu a umění, a mnoho směrovací kód ozdoby ve městě. Na Forli San Mercurial kláštera. První kostel byl 400 nl Kr, ale byl zničen požárem v roce 1173, a od té doby byla rekonstruována. Existuje několik uměleckých děl. Hrobka Barbary Manfredi, navrhl jeden Francesco di Simone Ferrucci to z nejznámějších. Forli má také krásné pláže.

L. Ridolfi aero porto známý také jako Forli Airport se nachází čtyři míle mimo Forli.