Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Foligno

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Foligno zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Foligno miniguide

Autopůjčovna Foligno
Půjčovna Aut Foligno

Foligno patří k provincii Perugia v regionu Umbria ve středu prodloužené části Itálie. Foligno hledá jihovýchodní v Umbrii, v blízkosti regionu Marche, a je to asi. 100 km na pobřeží Jaderského moře na východě. Topino řeka protéká městem a v roce 2008, populace více než 55 000

Foligno byl založen pravděpodobně kolem roku 700 př. nl Kr a byl později vzato Římany, kteří volali město Fulginiae. Z historických budov, které můžete navštívit Panny Marie Infraportas, která je nejstarší kostel v Foligno s díly od 1000, a náměstí Piazza della Repubblica a Piazza Duomo, který se nachází vedle sebe. Ve čtvercích, můžete navštívit několik krásných budov, včetně katedrály z 1100s a Palazzo Orfini, kde se první vydání Dante je „Divina Commedia“ byla vytištěna. Palazzo Třinci domy archeologické muzeum, muzeum a freskami od 1400s.

Nejbližší letiště je letiště, které Sant’Egidio se nachází cca. 30 km severozápadně od Foligno.