Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cuneo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cuneo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cuneo miniguide

Autopůjčovna Cuneo
Půjčovna Aut Cuneo

Cuneo je hlavním městem provincie Cuneo, který patří do oblasti Piemontu, a má populace cca. 55000 (2009). V regionu se nachází v severozápadní Itálii a oddělil se od pobřeží Středozemního moře v regionu Ligurie.Cuneo se nachází na soutoku řek Stura a Gesso v regionu jihozápadní roh, a to je asi 90 km na jižním pobřeží a něco málo přes 60 km do francouzských hranic na západě.

Je to hlavně příroda, která láká návštěvníky na Cuneo jako město se nachází na úpatí Přímořské Alpy a kolem města je malá, svěží údolí se vzácnými rostlinami a výborné terény pro pěší turistiku. Ve městě se táhne historické čtvrti na malé ploše, zatímco zbytek se vyznačují širokými ulicemi, které jsou zdobeny stromy. Tam je několik muzeí v Cuneo, včetně železniční muzeum, muzeum a muzeum umění sídlí v budově z roku 1300 – a 1400 je.

Levaldigi Cuneo Letiště se nachází asi 20 km severně od města.