Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Crotone

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Crotone zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Crotone miniguide

Autopůjčovna Crotone
Půjčovna Aut Crotone

Crotone je centrálně umístěný v regionu Kalábrie, která se nachází v jižní části Itálie, kde země se táhne do moře.Crotone se nachází na východním pobřeží, kde hranice regionu na Jónském moři a je asi 140 km na druhou stranu oblasti hraničící se Středozemním mořem. Crotone je velmi staré město, založené již v roce 710 př.nl Kr, a dnes je doma k přibližně 60 000 obyvatel ve městě (2007).

Crotone je staré pobřežní město s plážemi a historické části města. Zámek Karlova V křídle starého města pobřežní strany, rozprostírat se zpátky do 1500s. Dnes sídlí v historickém muzeu v zámku, kde je možné vidět brnění a meče od středověku. Piazza Duomo, v přední části katedrály, která se skládá z dílů od 9. století a je krásné a hojně navštěvované náměstí.

Crotona letiště je také nazýván Sant’Anna letiště se nachází cca. 15 km jižně od města.