Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cesena

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cesena zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cesena miniguide

Autopůjčovna Cesena
Půjčovna Aut Cesena

Cesena se nachází v provincii Forlì-Cesena, které patří do regionu Emilia-Rímgna. V regionu se nachází v severovýchodní části Itálie, jižně od země, kde přesahuje Středomoří.Forlì-Cesena hraničící Jaderském moři, zatímco město je. 15 km do vnitrozemí. Savio řeka běží minulosti Cesena, která má místo na úpatí Apenin, av roce 2009 byl počet obyvatel města cca. 95 000.

Cesena, dříve Caesena a ležela pod Etruskové, který vládl v oblasti mezi 1200 a 550 př. nl Kr. a pod Římany, od ca. 200 f. Kr. Staré Město je půvabné městečko s úzkými uličkami a katedrála postavená v 1400s. Na náměstí Piazza del Popolo je Palazzo Comunale od 1300s, zatímco historické muzeum nálezů starožitností exponátu, který vychází z 1300 – do 1500. Nejslavnější atrakcí je pevnost Rocca Malatestiana s impozantní knihovnou, která obsahuje cenné texty.

Na letišti v Forlì Luigi Ridolfi název letiště je cca. 20 km mimo Cesena.