Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Belluno

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Belluno zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Belluno miniguide

Autopůjčovna Belluno
Půjčovna Aut Belluno

Belluno je hlavní město provincie se stejným názvem a nachází se v severovýchodní části Itálie. Města a provincie, které patří do regionu Benátsko hraničí Jaderského moře, a krásné město Benátky leží na pobřeží asi 110 km jižně od města. Belluno má polohu přímo na soutoku řek Piave a Ardo, av roce 2009 odhadnutá populace být kolem. 35 000.

Belluno byl založen Římany kolem roku 200 př.nl Kr a město je poznamenán řadou historických budov a high-kontrastní povahy. Na hory poskytují dobrý výchozí bod pro zimní aktivity, jako je curling a výlety psích spřežení. Piazza del Duomo je slavné náměstí v Belluno a zde lze najít několik městských památek. Piazza dei Rettori pochází z roku 1400 a krásná katedrála byla postavena v 1500s. Palazzo dei Giuristi je krásná budova z 1600s, která sídlí městské muzeum a některé umění.

Treviso Letiště je nejbližší letiště je cca. 90 km.