Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Asti

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Asti zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Asti miniguide

Autopůjčovna Asti
Půjčovna Aut Asti

Asti je italské město je hlavním městem provincie Asti a je součástí regionu Piemont.V regionu se nachází v severozápadní části Itálie a splňují region Ligurie, asi 60 kilometrů jižně od Asti. Z města je to asi. 100 km od pobřeží Středozemního moře na jihu a lehce přes 130 km do francouzských hranic na západě. V roce 2009, populace měří cca. 75 000.

Asti bylo důležité město v římských dobách kvůli své strategické poloze na řece Tanaro, a dnes je město proslulé sladké a šumivých vín vyrobených v oblasti Asti.Koloritem zachovává středověký pocit a byl dříve známý jako „město 100 věží“. Ve starých městských hradeb může ještě vidět některé z těchto věží a historických paláců, obchodní domy a kostely, které Cattidrale di Santa Maria Assunta postaven v 1300s.

Turín Caselle letiště je nejbližší letiště je cca. 80 km severně od Asti.