Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Arezzo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Arezzo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Arezzo miniguide

Autopůjčovna Arezzo
Půjčovna Aut Arezzo

Arezzo je hlavním městem provincie Arezzo s počtem obyvatel cca. 90000 (2009). Arezzo patří oblast Toskánsko, který se nachází na severní části západní Itálie. Arezzo leží ve východní oblasti, asi 75 km jihovýchodně od Florencie, a to je téměř stejně vzdálený mezi pobřežím Středozemního moře na západě a na pobřeží Jaderského moře na východě. Arezzo bylo důležité město Etrusků, který vládl v oblasti mezi ca. 1200 a 550 př. nl Kr.

Existuje několik římských lokalit ve městě, kromě zdí středověkého města, náměstí a kostely. Jeden z nejslavnějších náměstí je Piazza Grande a paláce od 1300s a kostel Santa Maria della Pieve, který byl postaven v 1100s. Mnoho zajímavých muzeí můžete navštívit, včetně muzea Rímn, archeologické muzeum a muzeum šperků.Muzeum Casa de Vasari je dům italský umělec a historik Giorgio Vasara, kteří žili v 1500s.

Florencie letiště Peretola vlastnictví a je cca. 90 km severozápadně od Arezzo.