Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Aosta

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Aosta zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Aosta miniguide

Autopůjčovna Aosta
Půjčovna Aut Aosta

Aosta se nachází v provincii a regionu Valle d’Aosta v severo-západním rohu v Itálii, poblíž soutoku řek Buthier a Dora Baltea. Aosta se nachází v italských Alpách a okolí tunelu, který prochází Mont Blanc. Tam je asi 30 km na švýcarských hranic na severu a ca. 50 km do francouzských hranic na západě. V roce 2009 tam bylo asi 35 000 obyvatel ve městě.

Známého lyžařského střediska Aosta byl založen Římany kolem 25 př. nl Kr, a dnes můžeme vidět mnoho historických památek. Nejvýraznější atrakcí je římské zdi, která je téměř neporušený. Města Katedrála byla postavena kolem roku 400 nl Kr, zatímco vítězný oblouk těsně mimo města se datuje k ca. 35 f. Kr. Matterhorn a Mont Blanc je jedním z nejznámějších vrcholů v Alpách a jsou snadno dostupné od Aosta.

Aosta letiště je také nazýván Corrado Gex a je cca. 5 km od centra města.