Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Altamura

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Altamura zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Altamura miniguide

Autopůjčovna Altamura
Půjčovna Aut Altamura

Altamura se nachází v Itálii v provincii Bari, které patří Apulia region, a počet obyvatel města jsou měřeny na téměř 70 000 (2008).V regionu se nachází v jižní části Itálie, hraničit s Jaderským mořem na východě, zatímco Altamura je trochu vnitrozemí a splňuje Basilicata regionu asi 10 km dále na jih. Provinční hlavní město, je Bari se nachází v Jaderském moři, něco málo přes 40 km od Altamura.

Altamura je známý pro své známé a chutné pečivo, a protože pozůstatky jednoho z našich předků, kteří byly nalezeny v jeskyni nedaleko města. Pozůstatky pravděpodobně patří do 400 000 let staré kalcifikované Homo heidelbergensis názvem „The Man Altamura.“Stopy dinosaurů byly nedávno nalezeny v oblasti, a v Museo di Archeologico Statale Altamura, jeden může vidět zbytky mimo jiné vázy od starověkých hrobek. Altamura katedrála je jednou z nejkrásnějších památek a byl postaven v 1200s.

Je to cca. 40 km na letiště Bari také známý Palese letiště.