Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Alghero

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Alghero zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Alghero miniguide

Autopůjčovna Alghero
Půjčovna Aut Alghero

Alghero patří k provincii Sassari a nachází se v severozápadní části ostrova Sardinie, který je rovněž italský region. Ve městě je rybářský přístav se nachází na západním pobřeží a ven do Středozemního moře, ca. 230 km jižně od Alghero je krajského města, Cagliari. Obyvatel v roce 2009 činil něco přes 40 000 a počet se snížil přibližně o polovinu od počátku roku 1900. Alghero byla založena v roce 1102, ale oblast byla obydlena více než 6000 let.

Mnoho turistů cestovat do Alghero na základě historických památek, krásné pláže a jedinečnou příležitostí potápění. Staré město je obklopeno městské zdi a charakteristické svými úzkými pěších ulic. Jedná se především o mnoho starých kostelů, včetně svatého Františka, který začal v 1300s a město je katedrála od roku 1500. Turistů a potápěčů z celého světa raději Alghero kvůli mnoha jeskyněmi a Nereo jeskyně je pravděpodobně nejslavnější podvodní jeskyně ve Středozemním moři.

Alghero letiště nabízí mezinárodní lety a je cca. 8 km mimo město.