Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sligo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sligo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sligo miniguide

Sligo
Půjčovna Aut Sligo

Sligo se nachází na Irska západním pobřeží, a je druhá největší městská oblast v Connacht pro Galway.Přístavního města Sligo je hlavním městem kraje se stejným názvem, a má asi. 18.000 obyvatel.

V Sligo jsou atrakce, jako jsou Sligo Abbey, dominikánský monkekloster, založený Maurice Fitzgerald v roce 1253 Dva požáry v roce 1414 a 1642 opustit místo v troskách, ale hodně struktury opatství zůstávají. Sligo má také památník v paměti těch, kteří zemřeli hladem během „brambor hladomor 1845-1849. Pak emigroval 30.000 Irů emigroval do Spojených států přes Sligo.Město má také umělecká galerie, Model umění a Niland galerie, která má stálou sbírku Jacka B. Yeatse, slavného básníka bratra. Návštěvníci mohou také navštívit závodiště, lázně, nebo jít na projížďky lodí a draka.

Sligo letiště je lokalizoval osm kilometrů západně od města Sligo centru, v Strand Hill.