Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cork

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cork zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cork miniguide

Cork
Půjčovna Aut Cork

Cork leží na jihovýchodním pobřeží Irska, na řece Lee.Cork je Irsko je druhé největší město, a irské souostroví je třetí největší město. Cork City má asi 119.000 obyvatel, ale jeden vezme předměstí vyšplhat až na 190.000 obyvatel. Cork je jedním z největších v Irsku přístavních městech.

Města nákupní ulice v ulici St Patrick je známý pro svou architekturu a chodce-přátelské nákupní ulice. To bylo původně postaveno na jeden z jeho kanálů Lee.   County Hall byl dlouho nejvyšší budova v Irsku, zatímco na druhé straně řeky je nejdelší budova v Cork: Atkins Hall. Nejznámější stavbou ve městě je kostel věž Shandon. Jiné pozoruhodné památky patří radnice je postavena z Cork Opera House a Elizabeth Fort. University of Cork je také populární turistická atrakce. V listopadu se konalo každoroční filmový festival.

Cork letiště je jedním z hlavních letišť v Irsku a je umístěn v jižní části města v Ballygarvan, osm kilometrů od centra města.