Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cork Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cork Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cork Letiště miniguide

Cork Letiště
Půjčovna Aut Cork Letiště

Cork Airport (ORK) se nachází 8 km jihovýchodně od Cork a je jedním ze tří hlavních letišť v Irsku. Je možné se dostat mezi letištěm a Cork vlakem a autobusem.Několik společností, jako jsou 353 půjčovna aut, Alamo, National, Avis, Budget a Hertz nabízí pronájem aut.

V roce 2009 činila 2,8 milionu cestujících navštívil Cork Airport. Zbrusu nový terminál otevřen v roce 2006. Z letiště, cesta do asi 20 různých mezinárodních destinací v Evropě. To je podáváno mnoho leteckých společností, a je základem pro Aer Arann, Aer Lingus, Ryanair a Aer Lingus kraje.  Letiště má volný přístup k internetu, šest různých kaváren a barů a dobré nákupy. Hned vedle terminálu je kadeřnictví, vlasy Port. Budou platit něco navíc můžete získat přístup k Jack Lynch Odjezd Lounge, pohodlné místo pro relaxaci i práci. Cork International Airport Hotel se nachází v blízkosti terminálu.