Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Derry

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Derry zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Derry miniguide

Autopůjčovna Derry
Půjčovna Aut Derry

Derry je město se nachází na řece Foyle v horní části Lough Foyle. Derry je ohraničen Irsku, která se nachází severně od Limerick. Město je druhé největší město v Severním Irsku, a čtvrté největší město v souostroví. Derry nebo Londonderry se nachází v horské oblasti a je cca.   237.000 obyvatel s předměstími. Ve středu je doma na cca. 100.000 obyvatel.  

Derry je známá svou architekturou, a St Columba kostel Dlouhá věž z období kolem roku 1700 stojí za návštěvu. Derry také nabízí zajímavá muzea, jako je Harbour muzeum a Amelia Earheart centrum. V listopadu, přičemž více než 40.000 do ulic, aby oslavili země je největší pouliční karneval. Město nabízí mnoho festivalů, z největší Severního Irska filmový festival v listopadu, mezinárodní jazzový festival v květnu. Derry je také dobrou základnou pro nakupování a pubturer.

Město Derr Letiště se nachází kousek od centra města Derry