Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Limerick

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Limerick zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Limerick miniguide

Limerick
Půjčovna Aut Limerick

Limerick leží na řece Shannon v jižní Irsko, 200 kilometrů jihozápadně od hlavního města Dublinu. Limerick je Irsko je třetí největší město. Území města je cca. 53.000 obyvatel (2006), přičemž oblast účty za County Limerick 87.000 obyvatel.

Limerick byl založen Vikingové ‚příjezdu do 812, ale byl pravděpodobně žije v minulosti. V 1200s přišli Normané a re-inženýrství a postavil hrad krále John a St Mary Cathedral. Město má také jiný chrám, St John je od roku 1861. To bylo navržené Charlesem Philip Hardwick, a Irsko je nejvyšší věž na 94 metrů. Shannon je nejlépe známý pro bytí zvláštní báseň formě, a má jeden z nejslavnějších Irska sportovní arény: Thomond Park. To bylo tady že Munster vyhrál Evropský pohár v ragby ragby dvakrát. Jsou zde dobré podmínky pro lososa rybáři v oblasti a parku Peoples Park, jsou zde dobré turistické stezky.

Airport, Shannon mezinárodního letiště je cca. 25 km od města Limerick.