Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Salo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Salo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Salo miniguide

Autopůjčovna Salo
Půjčovna Aut Salo – Foto: © Japiot

Pobřežního města Salo se nachází v jihozápadním rohu Finska – konkrétně krajiny Varsinais-Suomi (švédský: Vlastně liga Finsko ).Města, která má cca. 55.000 obyvatel, získala městská práva v roce 1960 – ale už dávno městské osídlení (Salo je poprvé zmiňována v písemných pramenech již v roce 1325).

Salo je primárně známý pro jeho high-tech průmyslu. Mezi další výrobce mobilních telefonů Nokia má své hlavní továrně zde ..

Dvě kulturní instituce mají ústřední funkci ve městě: Kulturní KIVA (koncerty, taneční a divadelní) a Salo Art Museum – sídlí v 100-rok-starý, obnovil lokomotiva čísla.Kromě toho má město několik muzeí.

Jinak, Salo v oblasti s mnoha přírodními poklady – a rekreační oblasti Meri-Teijo, který se nachází přímo u moře nedaleko města, je velmi oblíbenou destinací. Proč to nezkusit golf, rybaření, pronájem lodí a pádla kánoe nebo kajak.

Nejbližší letiště je Turku (Åbo) letiště, 52 km západně od Salo.