Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Oulu

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Oulu zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Oulu miniguide

Autopůjčovna Oulu
Půjčovna Aut Oulu

Oulu (švédský: Oulu) se nachází v jihozápadní části severního Finska – v přírodě severní Ostrobothnia, kde se řeka Oulujoki (Oulu ALV) proudí do Botnického zálivu.Oulu je země je 6 Největší a severnímu Finsku je největší město. To bylo založeno v roce 1605 z rukou švédského krále Karla IX, a je tedy jedním z nejstarších měst Finska.

Existuje celá řada turistických atrakcí v Oulu. Jeden z nejnavštěvovanějších jsou zříceniny linna Oulu (Oulu hrad) v paláci Holmen Ulejoki (Oulu ALV) – původně postavený Švédy v roce 1590, ale částečně zničen úderu blesku v roce 1793. V hradní věž (původně postaven v roce 1875 jako astronomické observatorietårn) je kavárna v létě.

Jinak, v první řadě, Technopolis, nejstarší technologický park (1892) – a sto let mladší vědecké centrum Tietomaa zmínil. V Tietomaa jsou aktivity pro celou rodinu. Oulu má také několik velkých parků, a „kulturní ostrovy“ Pikisaari (umění a řemesla) a Turkansaari (skanzen), je také oblíbenou destinací.

Oulu letiště Mezinárodní letiště se nachází 15 km mimo centrum města, je Finsko je druhé nejzaměstnanější.