Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lahti

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lahti zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lahti miniguide

Autopůjčovna Lahti
Půjčovna Aut Lahti

Lahti (cca 100.000 obyvatel) je město, které je centrálně umístěný v jižní části Finska – konkrétně u jezera v krajině Vesijärvi Päijät-Häme.Ačkoli Lahti nedostal status města do roku 1877, je považován za nejstarší osídlení Finska (ca. 9.000 rok starý).

Moderní Lahti je znám především jako destinaci zimních sportů – zvláště pro roční lyžařských závodů Lahtispelen. Mezi památky se považují za také tři skokanské můstky, které se nachází v „trip-schodiště-dřeváky“ formace v Lahti Idrott Centrum.

Jinak radnice v Lahti (1911) jeden z města je malebné budovy – kromě Ristinkirkko, moderní kostel navrhl slavný architekt Alvar Aalto v roce 1981.

Lahti se také – vedle tradičního muzea – mnoho muzeí specialita. Mezi nimi jsou s nábytkem Asko muzeum, Muzeum oheň, nemocnice muzeum, muzeum vojenské lékařské, vojenské hudby muzeum – a restaurace, muzeum.

Je zde menší letiště v Lahti, ale nejbližší mezinárodní letiště je Helsinky-Vantaa Airport se nachází cca. 100 km jihozápadně od Lahti.