Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kouvola

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kouvola zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kouvola miniguide

Autopůjčovna Kouvola
Půjčovna Aut Kouvola

Kouvola se nachází v údolí Kymmene, ca. 58 km severně od přístavního města Kotka v perském zálivu Finska. Je to moderní město, kde je většina staveb se od 1900s.Před Kouvola v roce 2009 byl sloučen s pěti sousedními obcemi, město mělo asi 31.000 obyvatel. Velký počet obyvatel obce je nyní jen něco málo přes 88.000.

Kouvola se nachází v zeměpisné oblasti, s několika stovkami malých i velkých jezer, kde se počet kabin jsou také velmi vysoké. Mezi památky, Verla celulózky a papírny v Jaala, ca. 30 km mimo Kouvola, zmínil se. Jedná se o kompletní průmyslové muzeum, které od roku 1996 bylo na Seznam světového dědictví UNESCO.

Jinak asi největší atrakcí v Kouvola karnevalu Tykkimäki, což je 4 km od centra. S celkem 40 jízd a jiných zařízení, Tykkimäki Finsko je třetí největší zábavní park.

Nejbližší hlavní letiště je Finsko-Vantaa letiště mimo hlavní město, Finsko, ca. 140 km jihozápadně od Kouvola.