Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kotka

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kotka zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kotka miniguide

Autopůjčovna Kotka
Půjčovna Aut Kotka

Kotka, který je Finsko je druhé nejzaměstnanější přístav, se nachází ve Finském zálivu – u ústí řeky Kymmene.Město, které má obchodní práva od roku 1879, má 55.694 obyvatel (2008). Kde je umístěn dnešní Kotka, byl na konci 1700s postavil velký opevnění – Švédská Sund. Dnes tam jsou zbytky tvrze na Kotka ö mimo město.

Mezi atrakce v Kotka, tam je docela zvláštní akvárium, který obsahuje pouze ryby, které žijí ve sladkovodních Finsko – Kotka Maretarium. Jinak, město má několik parků – a vy musíte Sapokka Vodní park výslovně zmíněny.

Blízkost k moři znamená, že více z turistických atrakcí města mají námořní spojení. Nejpřednější z nich je námořní centrum Vellamo – velké muzeum komplex zahrnuje muzeum a Finsko sjøhistoriske Kymmene Valley Museum. Budovy, o rozloze 15.000 km2, je znamení finského experimentálního architektů Ilmari Lahdelma.

Velmi populární letní akci je festival „Kotka moře Days“ – s koncerty, regaty a mnoho dalších kulturních prvků.

Nejbližší hlavní letiště je Finsko-Vantaa letiště mimo hlavní město, Finsko, asi 130 km západně od Kotka.