Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kajaani

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kajaani zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kajaani miniguide

Autopůjčovna Kajaani
Půjčovna Aut Kajaani

Kajaani (švédský: Kajaani) leží v Kainuu, docela středu Finska (uprostřed mezi dvěma velkými jezery a Oulujärvi Nuasjärvi).Město má cca. 38.000 obyvatel (2007), a byl založen v roce 1651 kolem hradu Kajaneborg (1604) – což je stále Kaja Anis nejznámějších atrakcí.

Kajaani je velmi aktivní kulturní a kongresové. Právo na Kaajaninjoki Alva – blízko centra – je velký Kaukametsä kongresové a kulturní centrum, kde mnoho hlavních obchodních a kulturních akcí koná.

Jinak, a to zejména Kajaani známý pro své každoroční národní taneční festival – Kajaani tansii, a jako domov pro jeden z předních divadel Finska – Kajaanin Kaupungin Teatteri. Další populární akcí je každoroční festival poezie na počátku července každého roku (Finsko je největší).

Jeden z Finska je nejpopulárnější lyžařská střediska – Vuokatti – je. 35 km jiho-západně od Kajaani. To je také 1250 m dlouhý lyžařský tunel, kde je možné lyžovat po celý rok.

Letiště Kajaani letiště je cca. 7 km severozápadně od centra města.Odtud, denní lety do hlavního města Finsko.