Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kajaani Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kajaani Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kajaani Letiště miniguide

Autopůjčovna Kajaani Letiště
Půjčovna Aut Kajaani Letiště – Foto: © Cecil

Kajaani Airport (KAJ) je malé letiště, které se nachází 8 km severo-západně od Kajaani. Tam jsou autobusy, které jezdí mezi letištěm a Kajaani. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Avis, Budget, Europcar, Hertz, Toyota a Scandia Pronájem Pronájem. Kajaani letiště navštívilo 84.609 cestujících, v roce 2008. Na letiště je podáváno Finnair má denní lety do Helsinek, a letecká společnost Tilauslento Oy Oulun s listinou, nákladu a ambulance lety do skandinávských zemí, pobaltských zemí a poloostrova Kola.  Kajaani letiště má kavárna / restaurace, kde se také prodává suvenýry. Ostatní zařízení pro děti / rodinné pokoje, poštovní služba a konferenční místnosti.