Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hämeenlinna

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hämeenlinna zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hämeenlinna miniguide

Autopůjčovna Hämeenlinna
Půjčovna Aut Hämeenlinna – Foto: © Balcher

Hämeenlinna (švédsky: Tavastehus) je město s cca. 66.000 obyvatel, se nachází v krajině Karla-Häme (Ve skutečnosti ligy Tavastland). To je správní centrum v jižním finské lan. Vzdálenost do hlavního města Helsinek je. 100 km.

Hämeenlinna má status města od roku 1639, a uprostřed byl pak asi Tavastehus Palace (Häme hrad). Po velkém požáru v roce 1831, v centru se stěhoval a přestavěn – ale v průběhu let, které uplynuly od té doby, město se rozšiřovalo, takže dnes je palác opět připojen do centra.

Tavastehus hrad, původně postavený kolem roku 1250 švédský hrabě Birger, město je hlavní turistickou atrakcí. Tam je také muzeum v zámku. Hämeenlinna je také monumentální historické muzeum – a trochu mimo město můžete navštívit finskou dělostřeleckého muzea. Hämeenlinna je také známý jako svět-slavný skladatel Jean Sibelius (1865-1957) rodné město – a v jeho dětský domov je nyní samostatné Sibelius muzeum.

Nejbližší letiště je v Tampere Pirkkala mezinárodní letiště v Tampere (Tampere), ca. 75 km severně od Hämeenlinna.