Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tampere Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tampere Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tampere Letiště miniguide

Autopůjčovna Tampere Letiště
Půjčovna Aut Tampere Letiště

Tampere-Pirkkala Airport (TMP) se nachází 13 km jihozápadně od Tampere. Je zde autobusová doprava mezi centrem a letištěm v Tampere. Auto společnosti sídlící na letišti jsou Hertz, Avis, Europcar Pure a Scandia.

628.084 cestujících navštívil Tampere letiště v roce 2009. To je třetí Největší letiště v Finsku, a jeden z nejrychleji rostoucích, a to díky nízké náklady společností Ryanair, která létá do několika evropských měst.Letiště také slouží jako základna pro finské letectvo.  Letiště Tampere má restauraci a duty-free shopu. Ostatní zařízení patří VIP salonek, turistické a konferenční místnosti. Nejsou žádné hotely na letišti.