Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cebu

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cebu zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cebu miniguide

Autopůjčovna Cebu
Půjčovna Aut Cebu

Cebu je hlavní město provincie Cebu a leží na východním pobřeží ostrova se stejným názvem. Přístav Cebu na Filipínách je druhou nejvýznamnější přístav po Manile a vyváženého zboží, jako jsou ryby a dřevo.Cebu byla založena v roce 1565 španělským a byl první španělskou osadu v Filipínách. Dnes obyvatel měří 815 000 (2007).

Vzhledem k tomu, Cebu je nejstarší město na Filipínách, tam je spousta historie zkušeností. V roce 1521 přišel badatel Ferdinand Magellan na Cebu, a to je říkal, že on opustil kříž, který lze nyní při pohledu z kaple v ulici Magallanes Street. Fort San Pedro je další historické atrakce, a byla postavena v roce 1500, vedle katedrály a baziliky ve městě. Taoist chrám je krásný čínský chrám postaven v roce 1972. Existuje téměř 100 schodech do chrámu, z něhož je fantastický výhled.

Mactan-Cebu Mezinárodní letiště se nachází na ostrově Mactan a 10 km od Cebu.