Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Johvi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Johvi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Johvi miniguide

Autopůjčovna Johvi
Půjčovna Aut Johvi

Johvi náležející do estonského kraje Ida-Viru s bydlištěm v Estonsku je severovýchodní části, v blízkosti Finského zálivu.Město je hlavním městem kraje administrativního centra v obci Johvi. Je to jen 50 km od ruských hranic na východě. Johvi byla poprvé uvedena v 1200s a byl pak vesnice a tržiště. V roce 2009 byl počet obyvatel ve městě více než 16 000

Protože jeho strategického umístění v blízkosti Finského zálivu a ruských hranic, město bylo zaútočil několikrát v průběhu let. Mladší než 2 Světové války, staré město tvrdě, ale dnes jsou ještě některé staré budovy tady, včetně kostela svatého Michaela, který byl postaven v 1200s. V suterénu byla založena jako muzeum. Města kulturní centrum nového koncertního sálu, který se otevřel v roce 2005. Toto je místo, kde koncerty, divadelní představení, filmové přehlídky, festivaly a konference.

Pokud chcete letět, můžete přistát na letišti Tallinn Lennart Meri Tallinn letiště, který se nachází téměř 150 km západně od Johvi.