Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Alexandrie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Alexandrie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Alexandrie miniguide

Autopůjčovna Alexandrie
Půjčovna Aut Alexandrie

Alexandrie je druhé největší město v Egyptě a nachází se na dalekém severu.Město je lokalizováno o udělení absolutoria Nilu do Středozemního moře a země je největší a nejdůležitější přístav, který je dnes západní port. Tam je asi 225 km do hlavního města Káhiry na jihovýchodě.Alexandrie byla založena Alexanderem velký v roce 331 př.nl Kr. a byl jeden z světa je nejsilnější a nejkrásnější města ve starověku. V roce 2007 se počet obyvatel téměř 4 000 000

Alexandrie je směs starého a nového, ale většina z velkého Alexandrie v troskách či pod vodou. Archeologické vykopávky byly provedeny ve staré východní přístav a zjistí se, mimo jiné, sfingy a ruiny chrámu. Zůstává, co je věřil Lighthouse, byl nalezen a byl jeden z světa je sedm divů. Starověký Knihovna Alexandrie byl přestavěn na počátku roku 2000.

Alexandrie International Airport známý také jako El Nouzha letiště se nachází cca. 7 km mimo město.