Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Káhira

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Káhira zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Káhira miniguide

Autopůjčovna Káhira
Půjčovna Aut Káhira

Káhira je hlavním městem Egypta se nachází v severovýchodním rohu afrického kontinentu.Káhira je největší město v severní Africe a na Blízkém východě, a jeho populace je odhadována na téměř 7,8 milionu (2007). Káhira se nachází na severovýchodě, v blízkosti Nilu, což je jeden z světa je nejdelší řeky. Město je považováno za hlavní kulturní centrum.

Pokud vás zajímá historie, Káhira je místo, kam jít. Káhira byla založena v roce 900, ale historie sahá ještě dále v čase. Nejslavnější pyramidy na světě, pyramidy v Gíze a město je přes 4000 let. Také slavná Sfinga je v Gíze, která se nachází západně od Káhiry. Ve starém městě Káhiry s úzkými uličkami a krásné budovy, známé atrakce, což je také okresní islámské Káhiry.

Káhira mezinárodní letiště je nejrušnější letiště v Egyptě, a druhý nejzaměstnanější v Africe. Letiště se nachází cca. 15 km mimo město.