Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Peking

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Peking zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Peking miniguide

Autopůjčovna Peking
Půjčovna Aut Peking

Peking, nebo je na dalekém severu na rovině v severní Číně, od této doby jméno, které znamená severní kapitálu.Peking je. 160 km od Bohai Bay. Čína je kapitál 7,2 milionu obyvatel ve městě, a 10,3 milionu na předměstí. Peking je centrem čínského silniční a železniční systém s železniční dopravou, mimo jiné, Moskva, Mongolsko a Severní Koreje Pchjongjang kapitálu.

Peking je známý pro velké zdi a Zakázaného města. Oba seznamu světového dědictví UNESCO. Velká zeď byla původně obranu, a je věřil být největší budovy. To je 6.000 km dlouhý a mezi 6 a 15 m vysoká. Zeď byla dokončena během dynastie Ming. Zakázané město bylo postaveno Ming císaři v 1400s, a byl císařský palác. Pouze císařská rodina a soud měl přístup. Peking je také známý pro atrakcí, jako je   Letní palác.Tiananmen náměstí je jedním z největších obdélníkové otvory. To je také mauzoleum Mao Ce-tunga.

Mezinárodní letiště se nachází 22 km severovýchodně od města Chaoyang okresu.