Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tournai

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tournai zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tournai miniguide

Autopůjčovna Tournai
Půjčovna Aut Tournai

Pouze 10 km od hranic s Francií, je belgického města Tournai na řece Scheldt.Tournai patří k provincii Hainaut v západní části Belgie s asi 68 000 obyvatel (2008).Tournai je jednou z nejstarších měst Belgie a byl založen Římany v 1. století nl Kr. pod názvem Turnacum. Holandský nazvaný města Doornik.

Pro turisty, kteří navštíví Tournai, tam je hodně kultury zažít, a Tournai je považován za jednoho z nejbohatších Belgie kulturního města. Mnoho starověkých a nádherné stavby si můžete prohlédnout zde, včetně Notre Dame de Tournai, který byl postaven v letech 1146 a 1325 Zvonice je nejstarší věž s hodinami v Belgii a byl postaven v roce 1187 Obě lokality jsou uvedeny na seznamu světového dědictví UNESCO. Od 1092 průvod Grande procesí došlo v centru města.

Nejbližší letiště na veřejné letecké dopravy, je ten, kdo je ve francouzském městě Lille, 20 km od Tournai. Oficiální název je Lille-Lesquin letiště.