Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rochefort

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rochefort zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rochefort miniguide

Autopůjčovna Rochefort
Půjčovna Aut Rochefort

Rochefort je malé město ležící v provincii Namur v jihovýchodní části Belgie. Města Namur se nachází asi 50 km směrem na severozápad k Rochefort. V roce 2006 populace byla odhadována být o něco více než 12   000 Kč.Lesse řeka je molo velké řeky Meuse a tekla přímo Rochefort.

Rochefort má mnoho hotelů a restaurací a je tak ideální základnou pro ty, kteří chtějí zažít v regionu Arden. Ve městě stojí starý hrad z raného středověku, a která sloužila jako pevnost až do 1600s. Nejslavnější atrakcí Rochefort je mnoho jeskyní, které byly pojmenované Lorette. Přesto, že je v sousedním městě Han-sur-Lesse, že skutečně znal jeskyně se nachází, a která by měla být přijata na návštěvu kromě Lorette jeskyní.

Dospět k Rochefort letadlem Letiště Brussels South Charleroi Airport, je jedna alternativa.Letiště se nachází cca. 1 hodinu jízdy severozápadně od Rochefort.