Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mons

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mons zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mons miniguide

Autopůjčovna Mons
Půjčovna Aut Mons

Mons je hlavním městem provincie Hainaut v Belgii a jeho jméno je Bergenu v holandštině a němčině.Město se nachází jihozápadně od země, poblíž hranic s Francií, a populace v roce 2009 byla naměřena na více než 91 000Mons je důležitý kanál křižovatka a je umístěna kde Canal du Centre a Condé-Mons Canal setkat.

Město Mons vznikl kolem kláštera v 600s a ve středověku to bylo hlavně hrabat, kteří zde žili. To bylo u Mons, že první hlavní bitva mezi Němci a Britové byli pod 1 Světové války, v srpnu 1914. Městská krajina je krásná a historické kostely a budovy se celou cestu od 1400s. Mons nabízí mnoho zajímavostí a festivalů, včetně Lumeçon. Jedná se o rekreační bitvy na základě legendy o Sv. Jiří a drak, který se koná na Staroměstském náměstí.

Mons nemá žádné veřejné letiště, ale nejbližší je bruselského mezinárodního letiště, který se nachází asi 80 kilometrů severovýchodně od Mons.