Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lutych

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lutych zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lutych miniguide

Autopůjčovna Lutych
Půjčovna Aut Lutych

Liège je hlavní město provincie se stejným názvem v Belgii a obyvatel na území města v roce 2008, byla odhadnuta na více než 180 000Pokud jeden očekává předměstí, číslo zvedne se k více než 585   000 Kč.Lutych se nachází na soutoku řek Meuse a Ourthe Vesdre. Město je přístav je jedním z největších vnitrozemských přístavů v západní Evropě s jejími 40 km, která se táhne podél Meuse.

Liège je kombinací moderní a historické. Město má existovalo více než 1000 let, a proto je stále mnoho historických budov. Je to především kostely, které stojí nejdelší, a v nejstarší části města můžete navštívit St Paulova katedrála od 1200s a St Denis Kostel od 900 našeho letopočtu. Montagne de Bueren je slavný schodiště v Lutychu s 406 kroky, a navíc je to fantastický výhled.

Liège letiště je také známý jako Lutych-Bierset a nachází 9 km severozápadně od města.Na letiště je třetí největší v Belgii po bruselského mezinárodního letiště a letištěm Charleroi Brusel Jih.