Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hasselt

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hasselt zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hasselt miniguide

Autopůjčovna Hasselt
Půjčovna Aut Hasselt

Hasselt je hlavním městem provincie Limburg a leží v severozápadní Belgii, v blízkosti řeky Demer.Země je hlavní město Brusel je 70 km na západ.Tam je skoro 70000 obyvatel v Hasseltu (2008), a spolu s předměstími populace je přibližně 400 000Stejně jako další belgická města toků je také kanál přes Hasselt, a sice Albert kanál.

Hasselt byl založen již v 600s a dostal oficiální status roce 1232. Centrum města je ve znamení starých budov, včetně několika polovina-roubených domů z roku 1600.Mnoho z těchto jsou rozmístěny po celém náměstí Grote Markt. Na náměstí je půvabné místo se starými dlažební kostky a chodníku kaváren. V Hasseltu jsou muzea pro všechny chutě, jako Stedelijk Museum módy zpět na 1830 a skanzen Bokrijk.

.Brusel mezinárodní letiště má více lety a nachází se asi 75 km daleko.