Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bruggy

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bruggy zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bruggy miniguide

Autopůjčovna Bruggy
Půjčovna Aut Bruggy

V populaci Bruges byla odhadnuta na zhruba 116 000 v roce 2008 a zahrnovala předměstí nadcházejícím století, v cca.270   000 Kč.Město se nachází v severozápadníBelgii a je hlavním městem provincie Západní Flandry.Přes kanály jsou spojeny s Bruggy přístavu Zeebrugge, že v posledních letech převzal moc přístavu činnost v Antverpách. V středověkého města Bruggy byla nejdůležitější obchodní město v Nizozemsku, a to bylo také zde časná forma akcií došlo.

Bruges je jedním z nejkrásnějších měst v Belgii, a to udrží svou původní středověkou panoráma města. Město se stalo známé jako Benátky, protože kanály, a turisté vítají plavba skrze ně.Středověké staré město byl vypsán jako seznamu Světového dědictví UNESCO v roce 2000. Bruggy má velkou kulturní a hostí mnoho festivalů po celý rok, včetně hudebních festivalů, pivní festival, festival čokolády a filmového festivalu.

Města Nejbližší letiště je Ostende – Bruggy mezinárodní letiště, umístil v Ostende, asi 25 km mimo Bruggy.