Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Neuquen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Neuquen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Neuquen miniguide

Autopůjčovna Neuquen
Půjčovna Aut Neuquen

Neuquen provincie Neuquén majetku, který se nachází v západní Argentině, asi uprostřed mezi severem a jihem.Město leží na západě provincie, kde Limay a Neuquén řeky se setkají. Od tohoto bodu, shromáždit řek na větší řeky Río Negro. Neuquén je největší město v regionu Patagonii, av roce 2006 populace byla měřena na více než 240 000

Neuquén, s velkou historií a moderní kultury. Oblasti zvané vysoké Valley je neuvěřitelně svěží a je pěstována a vyvážené několik tun ovoce. Kolem města je mnoho jezer a pláže letovisek, které kreslí návštěvníky, stejně jako vinice. Mnoho muzeí věnované historii, včetně Paraje Confluencia centrum, které ukazuje historii města. V oblasti, kde se nachází Neuquén, bylo zjištěno mnoho dinosaur fosílie mohou být viděn na Carmen Funes muzea.

Presidente Peron letiště je nejbližší letiště, a nachází 8 km mimo centrum města. Nabízí lety v rámci země, včetně hlavního města Buenos Aires.