Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Buenos Aires

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Buenos Aires zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Buenos Aires miniguide

Autopůjčovna Buenos Aires
Půjčovna Aut Buenos Aires

Buenos Aires je hlavním městem Argentiny a obyvatel na území města byly měřeny v roce 2001 – 2776 100Toto číslo je téměř čtyři-záhyb, pokud uvedete předměstí města a pak o rozměrech přibližně 11, 5 miliónů (2002). Buenos Aires se nachází v blízkosti východního pobřeží Latinské amerického kontinentu a na západním břehu řeky Rio de la Plata.

Španělské koloniální období 1516 – 1816 nechal jeho znamení na Argentinu a Buenos Aires, a kultura nadšenci mohou vyhledávat informace v jednom z městských četných muzeí. Jiné populární atrakce je slavná budova a vládou dům Casa Rosada, kde Evita se projevy od slavného balkónu. Buenos Aires je považován za světového kapitálu a tanga tanga festivalů každý rok.

J. Newbery Airport Park Aero, Comandante Espora Aero stanice letiště Ezeiza a Ministro Pistarini mezinárodního letiště v Buenos Aires a všechny tři letiště, mezinárodní lety.Přesto je to jen Ezeiza, 34 km mimo město, který má lety do Evropy a Severní Ameriky.