Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mendoza

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mendoza zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mendoza miniguide

Autopůjčovna Mendoza
Půjčovna Aut Mendoza

Mendoza je hlavní město provincie Mendoza, která hraničí Chile na západ.Ve městě se nachází v blízkosti západních hranic, v severní části Argentiny. Mendoza byl založen Španělskem v roce 1561. V roce 2001, populace města měří něco přes 110.000, ale toto číslo vzroste na téměř 880 000, pokud očekáváte, že okolí (2006).

Mendoza termíny s oběma volnočasových aktivit a kultury, a v roce 2008, Mendoza uvedeny na seznamu National Geographic ze dne na světě 10 nejvíce historických měst. Tam je mnoho muzeí ve městě a další jsou věnovány historii Mendoza, včetně Museo del Área Fundacional. Mendoza je známo, že je z oliv a vína, a tam jsou různé výlety a ochutnávky vín v okolních vinicích. V březnu, na festivalu Fiesta Nacional de la Vendimia věnované sklizně hroznů, a Národní muzeum vína Museo Nacional del Vino je třeba navštívit.

Guvernér Francisco Gabrielli Mezinárodní letiště je také známý jako El Plumerillo mezinárodní letiště. Letiště se nachází 8 km mimo Mendoza.