Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cordoba Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cordoba Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cordoba Letiště miniguide

Autopůjčovna Cordoba Letiště
Půjčovna Aut Cordoba Letiště

Aeronáutico Ingeniero Ambrosio LV Taravella International Airport (COR), také známý jako Pajas Blancas, který se nachází 9 km severozápadně od centra městaCordoba v Argentině. Existují autobusy mezi letištěm a Cordoba. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti je Annie Millet, Hertz a Avis.

V roce 2009, 1.251.027 cestující navštívil Cordoba letiště je třetím největším letištěm v Argentině.Z Cordoby může letět přímo do dalších měst v Argentině a Chile, Peru, Urugvay a Brazílii. Existuje mnoho ptáků v této oblasti a piloti jsou zásoby sledovat zvlášť.  Cordoba Letiště má jednoduchý výběr kaváren, restaurací a barů a několik obchodů včetně duty free. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, lékárny, lékařská pomoc, bankomaty a turistické informace. Nejsou žádné hotely na letišti.