Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cordoba

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cordoba zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cordoba miniguide

Autopůjčovna Cordoba
Půjčovna Aut Cordoba

Córdoba je centrálně umístěný v jižní části Španělska a je hlavní město provincie se stejným názvem.Provincie patří do oblasti Andalusie a nachází se na úpatí pohoří Sierra Morena. Řeky Guadalquivir protéká Córdoba a tam je přibližně 170 km od pobřeží Středozemního moře na jihu. V roce 2008 populace byla odhadována na zhruba 325 000 To je věřil, že Córdoba byla založena Féničany, který vládl ve Středozemním moři mezi 800 do 664 př. nl Kr, který dělá město jeden z národa je nejstarší.

Cordoba je charakterizován dominancí, že mnozí měli kontrolu nad městem, a jeden z nejznámějších historických budov, maurská mešita La Mezquita, který byl postaven v letech 700 – a 900-číslo. Dalších památek stojí za návštěvu, je arabština Almodovar Hrad z 700-století, hodinová věž z roku 1600 a římské ruiny. Mnoho historických památek je možné vidět ve Starém Městě, která je uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO.

Cordoba Letiště se nachází asi 6 km od centra města.