Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cordoba

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cordoba zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cordoba miniguide

Autopůjčovna Cordoba
Půjčovna Aut Cordoba

Córdoba je Argentina je druhým největším městem a hlavním městem provincie se stejným názvem. V roce 2007, populace měřeno na více než 1 400 000Město leží vArgentině, o kousek dál na sever než na jih, a spočívá na úpatí pohoří Sierra de Córdoba.Společnost byla založena v roce 1573 ze strany španělských kolonistů a pojmenoval Cordoba ve Španělsku.

Cordoba je téměř 500 let starý a byl jednou jeden z hlavních měst španělských kolonizátorů. Tam je ještě mnoho staveb od španělské koloniální období, včetně univerzity Universidad Nacional de Córdoba, která byla založena v roce 1613. Univerzita se nachází v oblasti, v Córdoba zvané Manzana Jesuítica, a sem tam je také několik dalších budov z roku 1600. V roce 2000 byla oblast uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO.

Na letišti je oficiální název je Aeropuerto Internacional de Cordoba „Ingeniero Ambrosio LV Taravella Aeronáutico“, ale často nazvaný prostě Pajas Blancas mezinárodní letiště. Na letiště je poloha 9 km mimo centrum města.