Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stoke

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stoke zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stoke miniguide

Autopůjčovna Stoke
Půjčovna Aut Stoke

Stoke-on-Trent je termín, který zahrnuje šest menších oblastí, včetně Stoke a Hanley centra města. Tyto oblasti představují město Stoke-on-Trent v hrabství Staffordshire a hovorově nazvaný „Potteries“, protože z keramiky a porcelánu. Stoke-on-Trent se nachází na západ v centrální Anglii, mezi městy Manchester a Birmingham.Řeka Trent vede přes město, a v roce 2008 populace byla odhadována na více než 160 000

Keramiky je důležitá v Stoke-on-Trent a průmyslu sahá až do 1500s. Návštěvníci mohou získat lepší vhled do výroby a historie při návštěvě jedné z továren, galerie, keramiky center nebo muzeí. Mezi mnoha Factory Outlet může být slavné a krásné zboží lze zakoupit, včetně značek Royal Doulton a Portmeirion. Stoke-on-Trent nabízí krásné zahrady a parky s různými vymoženostmi. Celá rodina může vzít na výlet do Alton Tower nebo Trentham Monkey Forest, což je velký park s mnoha firmami.

Letiště Manchester letiště je nejbližší letiště do Stoke-on-Trent a je cca. 40 km mimo město.