Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sheffield

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sheffield zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sheffield miniguide

Autopůjčovna Sheffield
Půjčovna Aut Sheffield

Sheffield je město v kraji South Yorkshire, který se nachází v samém srdci Anglie, o kousek dál na sever než na jih.Tam je asi 60 km do Manchesteru na severozápadě.Sheffield se nachází na řece Don, nedaleko místa, kde Don běží spolu se 4 menšími přítoky. V roce 2008, populace měřeno na více než 530   000 uvnitř městských omezení.Město začalo růst v 1000 a se stal velkým a slavný nůž výrobce.

Sheffield je považován za nejzelenější město v zemi, a tam jsou četné parky různých druhů. Botanické zahrady viktoriánské Botanické zahrady by měla být přijata na návštěvu kromě národního parku Peak District National Park. Národní park je v Británii nejstarší a největší, a tady je malá, historická vesnice, které se musí zažít.Hranice města i s mnoha muzeí, divadel a řada galerií. Kostely svatého Petra a Pavla pochází z 1100s.

Letiště Robin Hood Airport Doncaster Sheffield se nachází cca. 30 km mimo Sheffield.