Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Portsmouth

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Portsmouth zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Portsmouth miniguide

Autopůjčovna Portsmouth
Půjčovna Aut Portsmouth

Portsmouth se nachází na ostrově Portsea daleko na jih Anglie. Město patří k hrabství Hampshire, který se nachází západně od země a je druhým největším městem v Hampshire. Portsmouth byl založen v 1100s, a dnes tam je asi 200 000 obyvatel ve městě (2008). Přístavu Portsmouth byl jeden z země je nejdůležitější pro několik set let, oba protože to je základ pro Royal Navy, a protože svět je nejstarší suchý dok se nachází zde.

Portsmouth je směs starého a moderního s historickým a úctyhodný přístav z velkých nákupních center a čilý noční život. Oblasti přístavu je stará loď, kde se můžete stravovat a mnoha muzeí. D-den Muzeum se zabývá den, v roce 1944, kdy spojenci převzal kanál z Portsmouthu do Normandie. Pyramidy jsou krytý plavecký ráj pro celou rodinu, zatímco Clarence Pier je velký zábavní park se vším, co od jízd do restaurací.

Southampton letiště je nejbližší letiště je cca. 30 km od města.