Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Oldham

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Oldham zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Oldham miniguide

Autopůjčovna Oldham
Půjčovna Aut Oldham

Oldham se nachází na sever od Anglie, v hrabství Greater Manchester se nachází na západním pobřeží angličtiny.Oldham se nachází asi 10 km severovýchodně od města Manchester a je to asi. 70 km do Liverpoolu na západě. Oldham je poměrně nové město v Anglii a nezačal růst před průmyslovou revolucí v roce 1700. Dnes obyvatel měřeno na téměř 105 000 (2008).

Jeho historie začíná v roce 1700 a do té doby oblast byla ideální pro chov ovcí. Oldham udělal jeho znamení v textilním průmyslu a bavlny. Z historických památek je třeba uvést, Foxdenton radnice, postavená na počátku 1700 a Alexandra Park, který byl postaven v roce 1865. Galerie Oldham dává návštěvníkům dobrý úvod do historie a dědictví, zatímco Saddleworth Muzeum nabízí pochopení toho, jak lidé žili v minulosti, stejně jako expozice textilního průmyslu.

Manchester Airport se nachází asi 30 km jižně od Oldham a je nejzaměstnanější letiště v zemi mimo oblast Londýna.